Apple firması gelişmelerini kullanıcılarının denemesi için hazırladığı yeni işletim sistemi sürümü iOS 9.3 için Public Beta 2 yayınlandı.Yeni işletim sistem sürümü iOS 9.3 Public Beta 2 ile hangi yenilikler gelecek bir göz atalım.

Apple’ın beta sürecini sürdürdüğü ara sürümü iOS 9.3 ile ilgili geliştirmeler  son sürat devam ederken, Apple, iOS 9.3 Public Beta 2 sürümünü ilgili indirilebilir yeni işletim sistemini erişime açtı.Daha önceden aşina olduğumuz üzere Apple, iOS sürümlerinin beta süreçleri için iki kademeli bir test sürecini devam ettiriyor. Bu sürecin public tarafı için beta sürümünü isteyen herkes tarafından kullanılabilir hale getiriyor.Yani tüm iPhone kullanıcıları arzu ederlerse iOS 9.3 Public Beta 2 sürümünü indirip deneyebilecekler.

ios-9.3-public-beta-2

Peki bu iOS 9.3 Public Beta 2 neleri içeriyor?
iOS 9.3 Public Beta 2 ile gelen yenilikler ise şöyle;ekran renk paletini ayarlayan Gece Modu,daha detaylı bir 3D Touch kullanımı,gelişmiş yeni Note özellikleri,sekme ve uygulama geçişlerinde iyileştirme ve CarPlay, News, Apple Watch, Live Photos, Apple Pay ve Siri uygulamalarını daha gelişmiş,kolay ve hızlı kullanıma olanak sağlayacak.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.