Asus Pegasus X005

Uygun fiyatlı bir akıllı cep telefonu satın almak isteyen ancak bu isteğini nasıl yerine getireceğini bilemeyen pek çok kişinin özellikle de son dönemlerde yapmış olduğu araştırmalar sonrasında Asus markasını tercih etmesinin ardından marka artık yeni modelleri kullanıcılarının karşısına çıkartmayı hedefliyor. Çin’deki resmi makamlar tarafından onaylanan cep telefonu bir süre sonrasında kullanıcıların da beğenisine sunulacak.

Asus, akıllı cep telefonu dünyasına ZenFone ile giriş yapmış ve kısa bir süre içerisinde yalnızca kendi bulunduğu noktada değil dünyanın dört bir yanındaki kişiler tarafından sevilen ve beğenilen bir marka olmaya başlamıştı. Markanın en uygun fiyatlara akıllı cep telefonları üretme konusundaki en yeni atağı olarak da görülen Pegasus X005 ise TENAA üzerinden ortaya çıkan görüntü ile az da olsa netleşmeye başladı. Yetkililer henüz bu cep telefonu ile alakalı herhangi bir teknik özellik paylaşımında bulunmadı. Ancak yapılan incelemeler gösteriyor ki marka kullanıcıları için en yeni modeli hazırlamak adına çalışmalarını sürdürüyor. Zenfone 6 ile son dönemlerde insanların beğenisini kazanmış olan markanın bu cep telefonu 1.6 GHz işlemci hızına sahip. 13 MP çözünürlükteki kamerası sayesinde insanlar diledikleri her yerde herhangi bir sorun yaşamadan fotoğraf çekebilmekteler.

Zenfone 6 Alternatifi

Dokunmatik ekranlı bir akıllı cep telefonu olan Zenfone 6, Android işletim sistemine sahip. 2 GB belleği bulunan cep telefonunun hafızası ise 64 GB’a kadar arttırılabiliyor. Fiyat kalite dengesi bakımından rakiplerinden başarılı bir şekilde ayrılan bu cep telefonu modelinden sonra Asus tarafından ortaya çıkartılacak cep telefonu çok daha fazla merak ile beklenmeye başladı. Cep telefonunun henüz ne zaman ortaya çıkartılacağı ise şimdilerde telefon özelliklerinin ne olacağı gibi insanların akıllarını kurcalayan sorulardan bir tanesi. Pegasus X005 genel olarak fotoğraflarına baktığımızda General Mobile Discovery tasarımına neredeyse birebir benzer şekilde olduğu görünüyor. Bakalım Asus’un bu yeni telefonu Sat Pegasus al dedirtecek mi ?

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.