Bu yılın eski savaş dönemi özlemini gidereceğimiz oyunu Battlefield 1‘den yeni videolar gelmeye devam ediyor. Gamescom 2016‘ya özel yayınlanan oynanış videosunda Osmanlı İngiliz savaşına tanıklık etmiştik.  Oyunun duyurusunun ardından Osmanlı İmparatorluğunun da oyunda yer alacak olmasının açıklanmasının ardından, aklımıza bir çok soruların gelmesiyle birlikte,oyundaki askerlerin Türkçe seslendirmesinin nasıl olacağı en çok merak edilenler arasında yer alıyordu. Gün içinde yayınlanan videoda bu merakımızı biraz da olsun gidermiş oluyoruz.

Türkçe altyazı ve seslendirme desteği ile Türkiye’de piyasaya sürülecek olan Battlefield 1‘den Türkçe seslendirme videosu paylaşıldı. Bir YouTuber tarafından oyunda yer alan Osmanlı askerlerinin Türkçe seslendirmelerini bir video altında toplamayı başaran oyuncu, ortaya güzel bir iş çıkarmış diyebiliriz. Videoda yer alan görüntüler oldukça hoş. Öyle ki Türkçe seslendirmeler tam bizlik olmuş 🙂 Monoton bir seslendirme yerine ”Dayı, namusuz, şerefsiz” vs. gibi daha samimi kelimelerin kullanılması oldukça güzel görünüyor 😀

Türk oyuncuları tarafından oluşturulan Türkçe seslendirme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. 21 Ekim‘de kimselere söz vermeyin 😉 Ayrıca oyunun açık betasının 31 Ağustos’da başlayacağını da hatırlatmış olalım.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.