Dünyanın önde gelen alışveriş sitesi Amazon yeni bir proje ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Kickstarter projesi ile oluşturulan bir çok yenilikçi ürüne artık Amazon sayesinde zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde sahip olabileceğiz.

Bilindiği üzere Kickstarter projesi ile geliştirilen ürünleri proje aşamasında maddi olarak destekleyip ancak verim alamayan kullanıcıların bu sorunu artık Amazon sayesinde ortadan kalkacak.  Proje ile geliştirilen yeni ürünü aylar öncesinden satın almak zaman zaman sorun olabiliyor. Tabi Kickstarter projesi ile oluşturulan proje vaat edildiği gibi de çıkmayabiliyor. Tabi böyle olunca Kickstarter projesine bağış yapan kullanıcılar projedeki ürünle, satışa sunulan ürünün birbirinden çok farklı olması çoğu zaman bağış yapanları hayal kırıklığına da uğratsa da,  Kickstarter projesi ile Pebble ve Oculus gibi iyi işlere imza atılan projelerde gelebiliyor. Bağış yaptıkları projelerden verim almak isteyen kullanıcıları bu konuda Amazon güvence altına alıyor.

kickstarter-amazon

Fon bekleyen ürünlerden ziyade başarıya ulaşmış, kendini kanıtlamış ve son müşteriye gönderilmeye hazır Kickstarter ürünleri için ayrı bir kategori oluşturan Amazon, Kickstarter’da görüp beğendiğiniz ama bağış yaparak satın almaya çekindiğiniz veya tereddüt ettiğiniz ürünleri sizlere kolay ve güvenilir bir şekilde ulaştırıyor. Henüz Amazon bu proje için bünyesinde 6 kategori gibi sınırlı bir alan ayırsa da ilerleyen zamanda geniş bir ürün yelpazesi sunacağı söyleyebiliriz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.