Konami tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen PES serilerinin bu yıl bizlerle buluşacak olan PES 2017‘nin Gamescom 2016 etkinliğinde demo tarihiyle birlikte oyunda yer alacak olan lisanslı takımın ve demo takımlarının listesi açıklandı.

17 – 21 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Gamescom 2016‘da yeni çıkacak olan oyunlar tanıtım videolarıyla sevenlerine görsel bir şölen sunarken, buna PES 2017 de katıldı. PES 2017’nin Gamescom tanıtım videosu yayınlanırken demo tarihi ve lisanslı takımı da beraberinde açıklandı. Konami’nin yaptığı açıklamaya göre, PES 2017’nin demosunun 23 Ağustos tarihinde Amerika’da, 24 Ağustos tarihinde de Avrupa’da oyuncuların beğenisine sunulacağı belirtildi. Oyunun demosun da SC Corinthians Paulista, CR Flamengo, CA Boca Juniors, CA River Plate, FC Barcelona, Club Atlético de Madrid, Arsenal FC,  Almanya ve Fransa gibi takımlar yer alacak. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde PES 2017’in Liverpool takımıyla anlaştığı ve bu takıma özel lisansların bulunacağı açıklanmıştı. Yeni duyuruyla bu lisanslı takımlar arasına Borussia Dortmund da eklendiği açıklandı. Borussia Dortmund takımıyla partnerlik anlaşması imzalayan Konami, takımla ilgili tüm içerikleri PES 2017’ye aktaracağını açıkladı.

Pro Evolution Soccer 2017, 13 Eylül tarihinde Amerika‘da, 15 Eylül tarihinde de ise dünya genelinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Oyunun fiyatı olarak ise, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde 60 dolar; PlayStation 3, Xbox 360 ve PC‘de (Steam üzerinden 159 TL) olacak. Ayrıca oyunun oynanış dinamikleri PC’de PlayStation 4 ve Xbox One seviyesinden daha düşük olacak. Oyunun Gamescom 2016’ya özel yayınlanan videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Bu yıl ki tercihiniz hangisi olacak? PES 2017 mi, yoksa FIFA 17 mi?

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.