Uzun yıllardır oyuncular için hep ekipman hemde yazılım geliştiren firmalardan bir tanesi Razer. Bir süredir beta sürecinde olan Razer Cortex: Gamecaster nihayet full olarak kullanıcılara sunuldu. Oyuncuların rahatlıkla kullanabileceği Gamecaster yazılımı ile Youtube, Twitch ve Azubu platformları üzerinden canlı yayın yapabilmemize olanak sağlayacak.

Performans sorunlarını ortadan kaldırarak yayın yapılmasını sağlayacak olan Gamecaster, PC’nize göre kendini ayarlayarak sistemin rahat çalışmasını sağlıyor. Canlı yayıncılar ise dilediği zaman yayın kalitesine müdahale edebilecek.

 

Razer Cortex: Gamecaster’ın 2 çeşit versiyonu şuanda hizmet veriyor. Birine ücretsiz olarak sahip olabilecekken diğerine sadece 13 eurodan sahip olabileceksiniz. Peki ne farklar mı var hemen aşağıdaki tablodan 2 seçenek arasındaki farkları görebilirsiniz. Dilerseniz 3 ay yada 12 aylık lisans satın alabiliyorsunuz. Bizim size tavsiyemiz öncelikle ücretsiz versiyonunu indirip sisteminizi ve internetinizi kontrol edip onay verdikten sonra Pro versiyona geçmeniz olacaktır.

 

Daha fazla bilgi almak ve Razer Cortex’i ücretsiz indirip denemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Razer Cortex: Gamecaster Ücretsiz ve Pro Farkları

Ücretsiz Pro
Yayın Çözünürlüğü 1080p (filigransız 720p’ye kadar) 1080p
Saniyede Resim Sayısı (FPS) 30 60
 Otomatik “hemen döneceğim” (AFK) ekranı    

(Özelleştirilebilir)

 Yayın içi webcam görüntüsü    
 Webcam yeşil ekran efekti  
 Ekran görüntülerini özelleştirme  
 In-game Twitch chat  
  

Fiyatı

 

Ücretsiz

 

3 aylık lisans 13,99€

1 yıllık lisans 36,99€

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.