Piyasaya sürülen bir çok rally oyunu ya tam olarak istediğimizi karşılayamadı, ya da devam niteliğindeki oyunları ile sürekli monoton bir şeklide kendini tekrar etti.

Uzun süredir yeni bir rally oyunu piyasaya çıkmıyordu.Yarış oyunu sevenler için güzel bir haberimiz var.Geçtiğimiz günlerde yeni tanıtılan Sebastien  Loeb Rally EVO rally oyunu ,yarış oyunu adına isteklerimizi karşılayacak gibi görünüyor.

Yılbaşına kısa bir süre kala yapımcı firma tarafında oyunun Playstation 4 ve Xbox One platformları için bir demosunu yayımladı. Yapımcı firma 26 Ocak 2016‘da oyunun tam sürümünü piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.Bu da demek oluyor ki oyunu denemek için bir ay gibi uzun bir süremiz olacak.Şu an her kullanıcı oyunun demo sürümünü ücretsiz olarak indirip deneyebiliyor. Peki bu demoda tam olarak neler var gelin birlikte göz atalım;

Yarış Alanı olarak;
*Sanremo
*San romolo

Arabalar ise;
*Toyota Celica
*Fiat 500 Abarth
*Citroen DS3

Oyun Modu olarak;

*Tek tur rally
*Playground

Sebastien  Loeb Rally EVO 26 Ocak 2016 yılında PS4 , Xbox One ve Pc için piyasaya sürülecek.Oyunun Gamescom 2015’te gösterilen görüntüleriyle sizleri baş başa bırakıyorum.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.