2015 yılında piyasaya sürülen, CD Projekt tarafın geliştirilen The Witcher 3: Wild Hunt, için şu ana kadar yayınlanan tüm DLC ve ek paketlerin bir arada sunulacağı The Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Edtiton özel sürümü yapımcı firma tarafından doğrulandı.

Oyunun çıkışının ardından aday gösterildiği tüm ödülleri silip süpüren 2015 yılının başaralı yapımı tüm içeriklerinin bir arada bulunduğu özel sürümü resmi ağızdan onaylandı. Oyunun yönetmeni Tomaszkiewicz yaptığı resmi açıklamayla; ” Oyunun çıkışından beri, bir çok yeni macera barındıran iki genişleme paketi ve bir çok ücretsiz dlc çıkarttık. Bu süreçte oyunun arayüzü ve mekaniklerinde büyük değişiklikler yaptık. Bir çok oyuncu bize Game of the Year Edition gibi bir sürüm üzerinde çalışıp çalışmadığımızı sordu.”  ifadelerini kullandı ve ekledi, “Bu sürümün üzerinde çalıştığımızı onaylıyorum ve bunu söylediğim için çok mutluyum. Önümüzdeki dönemlerde bu sürüm ile ilgili daha çok detayı ve çıkış tarihini sizlerle paylaşacağız. Bu arada, oyunun her hayranına destekleri için teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten inanılmazsınız!”

Yapılan resmi açıklama sonucu Geralt‘ı tekrar yollara düşüreceğiz gibi görünüyor. 2015 yılın ödüllü oyunu The Witcher 3: Wild Hunt’u oynama şansını bulabildiniz mi?

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.