Davetiye seçmek, bir düğün ya da nişan etkinliği için en zor işlerden biridir. Davetiyelerin herkes tarafından beğenilmesini istersiniz ancak size de hitap etmesi gerekir. Bu noktada günlerce, bazen de haftalarca davetiye arayışına girebilir ve çeşitli modelleri araştırabilirsiniz. Herkes genellikle istediği davetiye modelini internet üzerinden araştırır. Çünkü internet bu konuda sizlere bol seçenek sunar ve davetiye modellerine ulaşabilmenizin en kolay yoludur. Aradığınız en güzel davetiye modellerine en kısa yoldan ulaşabileceğiniz adres ise www.mrvmatbaa.com adresidir. MRV matbaa, uzun yıllar önce İstanbul’un Kartal ilçesinde kurulmuştur ve Türkiye genelinde hizmet sunmaktadır.

Firmamız, sizler için en son teknoloji doğrultusunda özel davetiye modelleri hazırlamaktadır. Size özel ve yaratıcı fikirleri ile ön plana çıkan firmamız, kısa zamanda adını duyurmayı başarmıştır ve bugün çok sayıda müşteri portföyüne sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Firmamızın size özel sunduğu hizmetlerden şu şekilde bahsedebiliriz;

Davetiye modelleri;

MRV Matbaa internet sitesine girdiğinizde, birbirinden güzel ve farklı davetiye modelleri karşınıza çıkar. Bu modellerin hepsi firmamızın alanında uzman olan grafik tasarımcıları ve diğer uzman kadrosu eşliğinde hazırlanmıştır. Gelişen teknoloji takip edilerek oluşturulan bu modellerin hepsi kişiye özel tasarımlardır. Sizler de kendi özel günleriniz için istediğiniz modelleri firmamıza iletebilir ve en özel gününüzü anlamlandıracak olan davetiyelere en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Düğün davetiyesi;

Düğün davetiyelerinin ne kadar özel ve anlamlı olması gerektiğinin bilincinde olan firmamız, özel tasarımları ve uygun fiyatları ile düğünlerinizi renklendirmek için çalışmaktadır. Firmamızın internet sitesinde birbirinden güzel ve renkli düğün davetiyesi modellerine ulaşabilirsiniz. 2017’ye ait olan yeni ve hiçbir yerde karşılaşamayacağınız modellere bu site üzerinden ulaşabilirsiniz. İsterseniz düğünleriniz için kendi tasarımlarını belirleyebilir ve bunları bize iletebilirsiniz. İstemiş olduğunuz tasarımlar ve modeller uzman tasarımcılarımız tarafından hemen uygulanır ve tarafınıza bir örnek olarak iletilir. Bu tasarımları onaylamanız halinde ise kaç adet isterseniz o kadar davetiyeniz basılmak üzere matbaamıza gönderilir.

Nişan davetiyesi;

Nişan, evliliğe giden yolda atılan en önemli adımlardan biridir. Bu nedenle nişan davetiyelerinin de en az düğünlerin ki kadar güzel olması gerekir. Ancak genellikle düğüne göre daha sade ve kibar davetiye modelleri nişanlar için tercih edilir. Nişan davetiyesi için sitemize girerek birbirinden farklı 2017 model davetiye örneklerimizi inceleyebilir, karar verme aşamasında bile bizlerden destek alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Türkiye’nin neresinde olursanız olun davetiye siparişi verebilirsiniz. Davetiyeleriniz en kısa sürede basılır ve bizlere belirtmiş olduğunuz adrese, faturası ile birlikte kargolanır. Davetiyelerin dışında daha pek çok alanda hizmet sunan sitemizden web tasarım, web sayfası, dergi ve broşür gibi çeşitli reklam araçları basımı ve diğer matbaa ihtiyaçlarınız için de destek alabilirsiniz. Sizler de kendi davetiye tasarımlarınızı yapabilmek ya da özel günleriniz için hem uygun fiyatı olan hem de aradığınız güzellikteki davetiye modellerine ulaşabilmek için hemen internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.