Yaz ayı demek biz oyun sevenler için oyun zamanı demek. Bir çok yapımcı firma bu yaz ayları içerisinde indirimli oyunlarını oyuncuların hizmetine sunarak bu talebi karşılama yarışı içerisine girdiği dönemde, bilindiği üzere geçtiğimiz hafta her yıl geleneksel olarak başlayan Steam yaz indirimleri başlamış ve 4 Temmuz tarihinde sona ermişti. Bu sefer indirim sırası Microsoft‘da. Twitter üzerinden yapılan resmi açıklama ile, Xbox 360 ve Xbox One için indirim haftasının başladığı duyuruldu.

Xbox cephesinden gelen atakla yaz indirimlerinin başladığını Twitter üzerinden Larry Hryb‘nin yayınlandığı “Ultimate Game Sale” isimli tanıtım videosu ile duyurulmuş oldu. Bir çok oyunda %60‘a varan Xbox yaz indirimlerinin başında, Dark Souls 3, Mirror’s Edge Catalyst, The Division, The Witcher 3, Battleborn, Fifa 16, DOOM, ARK: Survival Evolved, GTA 5, Quantum Break ve CoD: Black Ops 3 gibi oynaması oldukça keyifli oyunlar geliyor. İndirimli oyunların tam listesine buradan bakabilirsiniz.

5 Temmuz‘da başlayan Xbox yaz indirimleri 11 Temmuz‘da sona erecek. Twitter üzerinden duyurulan Xbox yaz indirimlerinin tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz. Hangi oyunu ve oyunları almayı düşünüyorsunuz?

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.