YouTube, Atatürk Havalimanı‘nda gerçekleştirilen bombalı terör saldırısı sonrası logosunu değiştirerek Türkiye‘nin yanında olduğunu belirtti.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaşanan kanlı terör saldırısı başta tüm Türk milleti olmak üzere tüm dünyayı yasa boğdu. Son açıklanan verilere göre 42 vatandaşımızın hain terör saldırısı sonrası hayatını kaybettiği açıklandı. Saldırı sonrası sosyal medya aracılığıyla Türk halkına destek mesajları yağarken, teröre de lanet okundu. 1 günlüğüne Ulusal Yas ilan ettiğimiz terör saldırısı sonrası YouTube‘da Türk halkının yanında olduğunu logosunu değiştirerek belli etti.

youtube-tr

YouTube sitesinde yer alan logosunun aynında Türk Bayrağı‘nı ekleyerek halkımızın yanında olduğunu ve desteklediğini belirtti. Ayrıca YouTube, üzerinde bulunan IŞİD videolarını silmek içinde harekete geçtiğini de belirtti. Hain terör saldırısı sonrası Facebook, Twitter, Microsoft, Apple ve Google gibi teknoloji devlerinden, Türk halkının yanında olduğunu dair destek mesajlarının da geldiğini de belirtelim. Ülkemiz için oldukça üzücü ve vahim olan bu tür terör saldırılarının bir daha yaşanmaması dileğiyle…

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.